Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Śluby i podróże poślubne

Ciepły wiatr, krystalicznie czyste wody i przepiękne widoki polinezyjskich wysp już od dawna stanowią romantyczną przystań dla przyjeżdżających z całego świata. Wyspy inspirują zakochanych i  gości nie tylko swym nastrojem i pięknem, ale także niezwykłą gościnnością jej mieszkańców. Ta niezwykle romantyczna część świata jest idealnym miejscem dla narzeczonych, dla tych, którzy chcą odnowić przysięgę, dla nowożeńców i par świętujących rocznicę - lub po prostu dla wszystkich, którzy chcą być blisko siebie.

1 sluby 2 sluby 3 sluby 4 sluby 5 sluby

Polinezja i jej wyspy łączą elementy autentycznych, uświęconych polinezyjskimi zwyczajami praktyk ceremonialnych dla osób chcących uczcić nowy początek i poczuć nastrój niepowtarzalnej  uroczystości. Ozdobione w tropikalne kwiaty i zawinięte w tifaifai  (polinezyjska narzuta) pary będą świętować swoją miłość przy polinezyjskiej muzyce na malowniczym tle południowego Pacyfiku.

Podczas Twojej podróży zadbamy o każdy szczegół, by chwile spędzone na wyspach Polinezji pozostawiły niezapomniane wspomnienia poczucia wyjątkowości i uroczystości chwili. Niezależnie, czy zaplanujesz odnowienie przysięgi małżeńskiej, miesiąc miodowy czy rocznicę ślubu przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy program. Rejs statkiem między wyspami z uroczystą ceremonią na jego pokładzie, lub niezwykle romantyczne bungalowy na palach otoczonych krystalicznymi wodami, zabiegi w SPA i wykwintne kolacje, wieczory dla Twych gości i polinezyjskie upominki. To i wiele innych udogodnień zagwarantują Tobie niezapomniane przeżycia!