Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Rejsy

Każdego roku Wyspy Polinezji zapewniają gościom bogaty harmonogram nowych rejsów, ciekawych doświadczeń i jedynych w swoim rodzaju tras. Rejsy kulinarne i kulturowe, podczas których można poznać autentyczny smak kuchni i kultury polinezyjskiej, rejsy tematyczne, specjalni goście, rejsy aktywne i wypoczynkowe, rejsy na specjalne okazje, na pokładzie wycieczkowców i małych luksusowych statków - w niezwykle bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

napis 4dni napis 8dni napis 11dni
4dni 8dni 11dni
Żeglowanie prywatnym katamaranem to najlepszy sposób na prawdziwy wypoczynek. W czasie rejsu można dotrzeć do trudno dostępnych z lądu wysp, zatok i plaż, spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.
Ceny już od 2.000$
Rejs statkiem Paul Gauguin, to przede wszystkim atrakcyjna trasa, i porty do których statki pasażerskie nie zawijają wcale, lub zawijają bardzo rzadko. Nie bez powodu linię tę nazywa się „duszą mórz południowych”.
Ceny już od 4.300$
Taki rejs to ciekawy sposób na wakacje, wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Rejs daje nam możliwość zobaczenia wielu wysp, bajkowych miejsc w krótkim czasie z mnóstwem atrakcji na pokładzie.
Ceny już od 4.800$


więcej >>

więcej >>

więcej >>

napis 15dni napis lodzie napis rejsy temat
15dni Lodzie motorowe rejsy
Nasza propozycja to dwa tygodnie spędzone na pokładzie wycieczkowca. Rejs po wodach Archipelagu wysp Polinezji, spędzony w wyjątkowych i luksusowych warunkach. Na takie wakacje czeka się całe życie.
Ceny już od 6.000$
Wynajmij prywatną luksusową łódź motorową i ciesz się swobodą doznań w bajecznej krainie wysp i wody. Jest to wspaniała okazja do wypoczynku w ciepłym, klimacie Południowego Pacyfiku.
Ceny już od 35.000$
Zaplanuj własną wyprawę lub wybierz kilka atrakcji. Połączymy Twoje marzenia w jeden niezapomniany rejs. Wspaniały nastrój, specjalni goście i piękne widoki sprawią, że poczujesz klimat morskiej przygody.
Ceny ustalane indywidualnie

więcej >>

więcej >>

więcej >>