Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

O nas

Serwis www.tahiti.pl jest jednym z produktów firmy ATP activity sp. z o.o. działającej od 2000 roku.

Serwis www.tahiti.pl to pierwszy z cyklu ekskluzywnych produktów „VIP Travel”, powstały z myślą o naszych najbardziej wymagających klientach. „VIP Travel” to propozycja nietypowych wypraw, magicznych, niezwykle luksusowych miejsc, niekomercyjnych aktywności. To podróże bez granic, gdzie inspiracją stały się marzenia, a prawdą ich doświadczenie!

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki. Główne profile działalności to organizacja wyjazdów motywacyjnych i imprez integracyjnych - Incentive, oraz obsługa wydarzeń typu Event. Obsługujemy również turystykę przyjazdową, promujemy wyjazdy ekskluzywne. Projekty realizujemy w kraju i na całym Świecie.

Cieszymy się uznaniem wśród firm, korporacji i instytucji, jak i wśród klientów indywidualnych. To dla nich ciągle szukamy ciekawych miejsc, innych wrażeń, odwiedzamy nowe miejsca, uczestniczymy w wielu targach i najważniejszych turystycznych wydarzeniach na całym Świecie. Dzięki temu cieszymy się uznaniem w dziedzinie promowania nowych atrakcji.