Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Radisson Plaza Resort Tahiti

23 basen68

  • Położenie:
Położony pośród bujnej zieleni z przepięknym widokiem na nabrzeże, Radisson Plaza Resort jest idealnym miejscem na miodowy miesiąc, wypoczynek czy pobyt we dwoje.  Resort położony jest w odległości 10 minut od centrum miasta. Spokojna atmosfera gwarantuje relaks i odpoczynek.
  • Wyposażenie hotelu:
Hotel zaprasza do dwóch restauracji: Hiti Mahana, gdzie odbywają się pokazy tańca, oraz Le 5 Sens, która oferuje dania kuchni międzynarodowej. Tropikalne koktajle serwowane są w Lafayette Bar. Hotel oferuje również pamiątki, ludowe rzemiosło, darmowe programy kulturalne.
  • Wyposażenie pokoi:
Tu nie znajdziesz tradycyjnego „pokoju z widokiem”. Wystarczy wyobrazić sobie widok na słynną plażę Matavi Bay, by znaleźć się w raju. Radisson Plaza Resort Tahiti oferuje 109 eleganckich pokoi, w tym pokoje typu standard, deluxe, suites oraz  apartamenty. Luksusowe, położone tuż nad brzegiem oceanu pokoje łączą nowoczesny styl i polinezyjską tradycję. Przestronne balkony, bambusowe podłogi,  miękkie tkaniny i meble zapewniają najwyższy komfort. Każdy pokój posiada szerokopasmowy dostęp do Internetu, sejf, mini bar, telewizję satelitarną, klimatyzację i zestaw do parzenia kawy i herbaty.    
  • Sport i rozrywka:
Radisson Plaza Resort oferuje szereg zabiegów na ciało w hotelowym Le Spa, relaks w saunie, łaźni parowej, czy centrum fitness.

123 basen45678910