Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Le Meridien Tahiti

141114

  • Położenie:
Położony tuż nad lazurową laguną, otoczony najpiękniejszą, piaszczystą plażą Tahiti, doskonale zintegrowany z bujną, tropikalną roślinnością hotel Le Meridien zachwyca luksusem i oryginalnością. Resort został całkowicie zmodernizowany w 2010 roku. Wspaniały hol, luksusowe, egzotyczne ogrody, wytworne restauracje i bary zapewniają maksimum relaksu i wypoczynku.
  • Wyposażenie hotelu:
Hotel oferuje jedyny w swym rodzaju duży basen z piaszczystym dnem oraz  Centrum "L'Ateliers". W „L'Atelier des Artistes” odbywają się warsztaty malarstwa i spotkania ze sztuką,  w „L'Atelier Botanique” znajduje się ponad 300 gatunków roślin, a „L'Atelier du Chef” zaprasza na naukę gotowania tradycyjnych polinezyjskich dań. Otoczona egzotycznymi ogrodami restauracja La Plantation zaprasza na dania kuchni polinezyjskiej i międzynarodowej. W restauracji Le Carré można odpocząć przy posiłku kontemplując wspaniały, panoramiczny widok na błękitną lagunę i sąsiednią wyspę Moorea.  
  • Wyposażenie pokoi:
Ośrodek oferuje pokoje typu standard z widokiem na bujne ogrody, nowoczesne, ale szykowne pokoje z niekończącymi się widokami na krystalicznie czystą lagunę, apartamenty z obszernymi tarasami oraz ekskluzywne bungalowy nawodne. Wszystkie wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, klimatyzację, Internet bezprzewodowy, minibar, zestaw do parzenia herbaty i kawy, sejf. Łazienki wyposażone są w wannę i kabinę prysznicową.
  • Sport i rozrywka:
Zaplecze rekreacyjne obejmuje kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej i stół do ping ponga. Na miejscu dostępne są także kajaki. Oferta obiektu obejmuje ponadto masaże, którym poddać można się w zaciszu własnego pokoju.

1234567891012111314