Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Opoa Beach Hotel

3478

  • Położenie:
Opoa Beach Hotel położony jest na południu wyspy Raiatea. Ukryty wśród gęstego lasu oferuje niezapomniany widok na turkusową lagunę z piękną, piaszczystą plażą. Ten kameralny Hotel zbudowany został przez francuskich miłośników Polinezji i oferuje prawdziwą, polinezyjską gościnność, spokój i ciepło.
  • Wyposażenie hotelu:
Restauracja, udogodnienia dla niepełnosprawnych, biuro informacji turystycznej, prywatna plaża, skrytka depozytowa, kiosk, pralnia, usługi biletowe, szybkie łącze internetowe do dyspozycji gości hotelu, internet bezprzewodowy, bezpłatny transport na lotnisko.
  • Wyposażenie pokoi:
Wszystkie bungalowy, o tropikalnej architekturze podzielone są na trzy lokalizacje: z widokiem na plażę, basen lub morze. Każdy bungalow to 50m2 urządzonych dla wygody i komfortu. W każdym znajduje się sypialnia, pokój dzienny, przestronna łazienka , telewizja satelitarna, mini-barek z kawą i herbatą,  suszarka do włosów, sejf, wentylator, taras, krzesła, hamak.
Wykorzystanie lokalnych materiałów, takich jak drewno, korzenie Maki-Maki do lamp i luster, muszle i haftowana pościel  tworzą niezwykłą harmonię z otoczeniem.
  • Sport i rozrywka:
Kajaki, snorkelling, gry plażowe, biblioteka, basen, wycieczki po okolicy, masaże / centrum urody.

1234567891011