Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Hilton Moorea Lagoon Resort & SPA

12510

  • Położenie:
Hilton Moorea Lagoon Resort & SPA położony jest między dwoma zatokami w kształcie serca, w przepięknej scenerii górskiej zatopionej w krystalicznie czystej lagunie. Dziewicze piękno tego zielonego zakątka, znanego również jako „Island of Love”, było inspiracją dla wielu dzieł francuskiego impresjonalisty, Paula Gauguina.  
Hotel położony jest zaledwie 17 km od wyspy Tahiti. Utrzymany w polinezyjskim nowoczesnym stylu resort tonie w ogrodzie pełnym egzotycznych kwiatów. Drewniane bungalowy pokryte palmową strzechą położone nad turkusową laguną podkreślają niezwykłe piękno tropikalnego życia morskiego. Nawodne bungalowy z drewnianymi tarasami i własnym zejściem do morza połączone są ze stałym lądem długimi pomostami.
  • Wyposażenie hotelu:
Hotel oferuje bar na plaży oraz przy basenie, koktajl bar, room service, snack bar, recepcję czynną 24 godziny, taras słoneczny, salę bankietową, parking, ogród, grill, wypożyczalnię rowerów i centrum konferencyjne. Resort oferuje bogate menu oparte na polinezyjskich daniach i międzynarodowej kuchni serwowanych a la carte lub w formie bufetu. Rozrywki gościom podczas wieczornych imprez dostarczają lokalne zespoły i orkiestry.
  • Wyposażenie pokoi:
Hotel składa się z 54 bungalowów stojących na wodzie i 52 w ogrodzie i na plaży. Pokoje są klimatyzowane i posiadają między innymi minibarek, odtwarzacz DVD, lodówkę, czajnik do kawy lub herbaty, telefon, telewizję satelitarną i sejf. Dostęp do szybkiego Internetu przewodowego jest płatny. Na wyposażeniu łazienek znajduje się wanna i prysznic osobno.
  • Sport i rozrywka:
Hotel oferuje gościom między innymi salon piękności, salę Fitness, wypożyczalnię rowerów, basen, Jet Skiing, Water Skiing, Windsurfing, korty do tenisa i pole golfowe do trenowania uderzeń.

12345678910