Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Maitai Lapista Village

45912

  • Położenie:
Maitai Lapita Village otwarty został w sierpniu 2011 roku.  oddalony o 1 kilometr od Matira Point i o 3,2 kilometra od Mt. Otemanu i Mt. Hue. Z restauracja, baru i basenu roztacza się wspaniały widok na piaszczystą plażę graniczącą z krystalicznie czystą laguną, zapewniając panoramiczny widok na wyspy: Raiatea, Taha'a czy Bora Bora.
Maitai Lapita Village oferuje 15 bungalowów położonych wokół słodkiego jeziora ozdobionego pięknymi liliami wodnymi oraz łącznie siedemnaście bungalowów położonych w tropikalnym ogrodzie pełnym rodzimych kwiatów.
  • Wyposażenie hotelu:
Do dyspozycji gości m.in.: restauracja, bar, całodobowa recepcja, ogród, taras, sejf, przechowalnia bagażu, taras słoneczny. Wi-Fi jest dostępny w całym hotelu za dodatkową opłatą.
  • Wyposażenie pokoi:
W każdym domku odczuć można ducha tradycyjnego polinezyjskiego domu. Styl recepcji, restauracji i baru inspirowany jest architekturą starożytnych domów polinezyjskich. Mocną inspirację dla wystroju wnętrza bungalowów stanowiły znalezione na miejscu archeologiczne artefakty. Bungalowy ozdobione są elementami przywołującymi na myśl wodne atrakcje regionu: meble przypominające łodzie, dekoracje ścienne, odpowiedni kolor terakoty tradycyjnej ceramiki Lapita.
  • Sport i rozrywka:
Goście mogą bezpłatnie korzystać z odkrytego basenu, sprzętu rybackiego, sprzętu do nurkowania z rurką i kajaków. 

2345678910111213