Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

Sofitel Bora Bora Marara Beach & Private Islands

13913

  • Położenie:
Kameralny kompleks hotelowy znajduje się przy malowniczej zatoczce Matira Bay. Usytuowany na prywatnej piaszczystej plaży, na skraju jednej z najpiękniejszych lagun na świecie, Sofitel Bora Bora Marara Beach elegancko łączy drewno z nowoczesnym stylem, oferując autentyczną i kolorową polinezyjską atmosferę. Hotel znajduje się zaledwie kilka minut drogi busem od dzikiej i dziewiczej przyrody.
  • Wyposażenie hotelu:
Hotel zapewnia gościom dostęp do prywatnej plaży. Bezprzewodowe połączenie internetowe jest dostępne w miejscach publicznych (za opłatą). Restauracje i bary oferują idealne warunki do relaksu i spotkań towarzyskich oraz wyrafinowane dania kuchni francuskiej i międzynarodowej. Restauracja Latitude oferuje pokazy gotowania podczas kolacji. Odbywają się tutaj wieczory tematyczne. Druga restauracja, Manu Tuki oferuje przepiękny widok na panoramę laguny.
  • Wyposażenie pokoi:
Szeroki wybór luksusowych bungalowów oferuje całkowite odosobnienie w tropikach. Hotel oferuje nawodne bungalowy, oraz bungalowy z widokiem na lagunę, wzgórza, plażę lub ogród. Pokoje wyposażone są w telewizory i słynne opatentowane łóżka MyBeds.

Luxury Bungalow – powierzchnia 32 m2, widok na ogród, 1 łóżko typu King-Size, taras, leżaki, klimatyzacja, wiatrak, TV, dostęp do internetu, łazienka z oddzielną toaletą, telefon, sofa.

Island Luxury Bungalow – 40 m2, widok na lagunę, 1 łóżko typu king, otoczony roślinami, taras, klimatyzacja, wiatrak, sejf, minibar, łazienka z natryskiem deszczowym, sofa.

Luxury Beach Bungalow - 32 m2, 1 łóżko typu King-Size, niezakłócony widok na lagunę, bezpośredni dostęp do plaży, taras, leżaki, klimatyzacja, telewizor plazmowy, dostęp do internetu, łóżko typu Sofitel MyBed, łazienka z natryskiem deszczowym, oddzielna toaleta, telefon, sofa.

Luxury Bungalow – 50 m2, nawodny bungalow,1 łóżko typu King-Size, widok na lagunę, taras 20m2, leżaki, zewnętrzny prysznic, dostęp do laguny, klimatyzacja, telewizor plazmowy, dostęp do internetu, łazienka z natryskiem deszczowym, oddzielna toaleta, telefon, sofa.

Island Luxury Bungalow - 53 m2, nawodny bungalow, 1 łóżko typu king, widok na lagunę, taras, dostęp do laguny, zewnętrzny prysznic, leżaki, klimatyzacja, wiatrak, sejf, minibar, łazienka z natryskiem deszczowym i oddzielna toaleta, sofa.

Na prywatnej wyspie, luksusowy i ekskluzywny bungalow z łóżkami „MyBed” typu King-Size. 80 m2, prywatna plaża, widok na lagunę, jacuzzi, prywatna kuchnia, możliwość dostawki, darmowy Internet bezprzewodowy, udogodnienia firmy Hermes, system Bose, maszyna do Nespresso i 2 telewizory z płaskim ekranem.
  • Sport i rozrywka:
Ośrodek oferuje odkryty basen, centrum spa z jacuzzi i gabinetem masażu. Goście mogą także spróbować swoich sił w rozmaitych sportach wodnych, a także nurkować z rurką i żeglować.

1234567891011121314