Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object

InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso SPA

2457

  • Położenie:
Eko-przyjazny klejnot na Środkowym Pacyfiku, InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso SPA położony jest między „dwoma sercami” na wypie Motu Piti Aau, na rafie koralowej (Motu Piti Aau w języku tahitańskim oznacza "dwa serca"). SPA głęboko oceaniczne jest punktem centralnym, ale resort oferuje jeszcze liczne kulturalne i rekreacyjne atrakcje włączając w to kajakarstwo, snorkeling, wpatrywanie się w gwiazdy i pokazy rękodzieł.
  • Wyposażenie hotelu:
W urządzonej w tropikalnym, polinezyjskim stylu Restauracji „Le Reef” śniadania serwowane są wcześnie rano, a kolacja składa się z lekkich dań, jak sławne „Ravioli z Homara”, czy „Langouste Consommé”. Dla gości dostępny jest taras z widokiem na lagunę i plażę. Restauracja „The Sands” jest idealnym przykładem życia na wyspie: nieformalna, przewiewna i usytuowana na prywatnej części plaży pokrytej białymi piaskami. Serwowany jest tutaj lekki lunch, popołudniowe przekąski oraz egzotyczne koktajle ze świeżych owoców. Ze stylowego baru „Le Bubbles” rozciąga się spektakularny widok na plażę, lagunę oraz Górę Otemanu. Wygodnie urządzony jest idealnym miejscem na spotkania ze znajomymi. Bar oferuje zimne drinki, egzotyczne koktajle i lekkie przekąski.Biznes center czynny w godzinach 8:00- 16:45 (a w nim kurier, kopiarka, Internet, faks), wypożyczalnia samochodów, kantor, opiekunka dla dzieci, pralnia.
  • Wyposażenie pokoi:
Hotel składa się z 80 luksusowych nawodnych willi (każda posiada powierzchnię co najmniej 100 m2) Dachy willi zostały pokryte Pandanusem, co nawiązuje do tradycyjnej architektury Polinezji. Każdy bungalow wyposażony jest w drabinę, która prowadzi prosto do laguny. W każdym taras wyposażony w stół i leżaki.
  • Sport i rozrywka:
Centrum Fitness dysponuje najwyższej klasy sprzętem do ćwiczeń, podczas gdy otwarte 24 godziny na dobę SPA oferuje relaksujące zabiegi na ciało. Hotel dysponuje również sauną i otwartym basenem.

12345678