Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object
  • Zwiedzanie Tahiti i tropikalnych skarbów wyspy
Zaczniemy od punktu widokowego, zatoki w której cumowały pierwsze statki odkrywców. Można stąd zrobić doskonałe zdjęcia wyspy Moorea i najwyższej góry Polinezji Francuskiej - Orohena. Przejedziemy na plażę Arahoho, by zobaczyć fascynujące przedstawienie fal tryskających na kilka metrów w górę niczym gejzer, przejdziemy przez bambusowy zagajnik do wodospadu w Faarumai. Zwiedzimy muzeum Paula Gauguina, słynnego malarza tahitańskich kobiet. Na zakończenie zobaczymy przepiękny, kolorowy ogród botaniczny oraz muzeum Tahiti i otaczających ją wysp.
  • Luksusowe pola golfowe
Tahiti to doskonałe miejsce na grę w golfa. Nieskażone środowisko, soczyste kolory otaczającej przyrody i słońce pozwalają na całkowity relaks przy jednej z ulubionych rozrywek. Najbardziej znanym polem golfowym na Tahiti jest Oliver Breaud Golf Course International.  Bogaty pakiet usług zadowoli każde gusta.

1 zwiedzanie wyspy 2 golf 3 4x4 4 Belveder
  • Jeep Safari 4x4 po górzystych terenach Tahiti
Przejażdżka dżipami 4x4 do doliny Papenoo, z której roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na otaczające ją zielone wzgórza.
  • Jeep Safari 4x4 do serca wyspy Tahiti  
Całodniowa ekscytująca przygoda w trakcie której dżipami dotrzemy do samego centrum wyspy, podziwiając po drodze kaskady wodospadów, wijące się nurty rzek i zabytkowe pamiątki archeologiczne
  • Kolacja w restauracji Le Belvedere
Kolacja w najpopularniejszej restauracji na wyspie, usytuowanej na zboczu góry skąd rozpościera się niesamowity widok na stolicę wyspy Papeete.
  • Zwiedzanie wyspy na czterokołowcu Rhino
Emocjonujące doznania i podziwianie pięknych widoków można ze sobą połączyć dzięki wyprawie dwumiejscowym czterokołowcem Rhino w głąb wyspy Tahiti.
  • Nauka surfingu & pływania na desce Bodyboard
Zajęcia z surfingu lub bodyboardingu. Bodyboard to odmiana surfingu, polegająca na ślizganiu się w pozycji leżącej na specjalnej desce.

5 nauka surfingu 6 delfiny 7 eksploracja wyspy 8 eksploracja wyspy
  • Podglądanie delfinów
Na pokładzie komfortowej łodzi wypłyniemy na głębsze wody oceanu, by móc podziwać bawiące się z falami rodziny delfinów.
  • Nurkowanie w „hełmie”
Zgłębianie podwodnych przestrzeni w specjalnym, komfortowym „hełmie” do nurkowania, umożliwiającym podziwianie podwodnego świata przez dłuższy okres czasu.