Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object
  • Wycieczka dookoła wyspy
Zaciszne drogi i wody dookoła Huahine są idealne do eksploracji wyspy. Laguna i pobliskie zatoki są wspaniałym miejscem do przemieszczania się łodzią lub skuterem wodnym oraz do snorkelingu. Samochodowe i autobusowe wyprawy przez wijące się w zielonym lesie drogi wiodą do zapierających dech w piersiach widoków. Łatwo jest wypełnić sobie dzień wizytami w pobliskich wioskach, spacerami do historycznych miejsc i postojami przy plaży oraz budkach z owocami.
  • Wioska Fare
Największe miasto na Huahine składa się zaledwie z kilku bloków. Wioska ożywa każdego dnia z przypłynięciem promu oraz pokazem złowionych ryb. Większość z dostępnych na wyspie atrakcji zaczyna się tutaj, włącznie z wycieczkami po lagunach. Jest tutaj wypożyczalnia samochodów i rowerów, wycieczki z przewodnikiem, statki ze szklanym dnem, nurkowanie, głębokomorskie łowienie ryb, pływanie kajakiem itd. Większość restauracji uczęszczanych przez lokalną ludność również znajduje się tutaj.

1 4x4 2 4x4 3 zwiedzanie wyspy 4 historia
  • Historyczne miejsca
Największa koncentracja europejskich marae (starożytnych świątyń) znajduje się na Huahine. Lokalni przewodnicy oferują interesujące i pełne ciekawostek wycieczki po religijnych i mitycznych miejscach.
  • Skutery wodne
Laguna Huahine słynie ze swych warunków do przemieszczania się skuterami wodnymi. Płytkie wody, duże odizolowane zatoki oraz zaciszne brzegi oferują parom i niewielkim grupom uczucie prawdziwej wolności i przygody. Jest kilka firm, które oferują pół i całodniowe programy zwiedzania obu wysp. Wycieczki z przewodnikiem oferują przystanki na piknik na własnej prywatnej plaży i wyspie.
  • Wyścig kajakami Kawaiki Nui Va’a
Huahine jest miejscem startu imprezy nazywanej „Super Bowl” - wyścigów kajakarskich. Hawaiki Nui Va'a jest największym i najdłuższym międzynarodowym wyścigiem kajakarskim po otwartym oceanie na świecie i obejmuje 77 mil pomiędzy Huahine i Bora Bora. Start i finisz świętowane są podczas wielkiego festiwalu jedzenia, muzyki i tańca.
  • Nurkowanie
Miejsca do nurkowania na Huahine są mniej uczęszczane niż na pozostałych wyspach i cechuje je cichy podwodny świat, idealny dla początkujących i średniozaawansowanych nurków. Pod wodą podziwiać można żółte koralowe ogrody i koncentrację rafowych ryb, mant, tuńczyków i szarych rekinów koralowych.

5 skutery 6 zwiedzanie 7 rejsy 8 coco show