Laguny warte marzeń
Miejca, które czekają
Nieokiełznana paleta barw
Emocje trudne do opisania
Natura warta dotknięcia
Czas ukryty w słońcu
Bezcenne poczucie bliskości
Radość bez granic
Spójność warta doświadczenia
Wolność, która inspiruje
Uchwycone marzenia
header-object
  • Zwiedzanie laguny
Na najbardziej znanej lagunie świata znajduje się tyle atrakcji, że niektórzy goście przez cały pobyt nie opuszczają wody! Płytkie i czyste wody pozwalają na snorkeling prosto z bungalowów lub z brzegów otaczających całą wyspę. Innym sposobem na obejrzenie barwnych koralowców i ławic ryb jest wycieczka łodzią ze szklanym dnem. Lubiący szybsze tempo mogą wypożyczyć motorówkę lub skuter wodny i zwiedzić lagunę na własną rękę.
  • Canoe breakfast
Bora Bora to istny raj dla zmysłów. Wzrok rozpieszcza niezwykłej wręcz urody przyroda, słuch – kojący szum krystalicznych wód, dotyk – ciepłe piaski, a smak – chociażby tematyczne kolacje czy nietypowe śniadania… Hotele i resorty na wyspach Polinezji rozpieszczają swych gości niezwykłymi pomysłami, jak chociażby Canoe Breakfast. Gdy nie chcesz rano wychodzić ze swego bungalowu otoczonego lazurowymi wodami, śniadanie przypłynie do Ciebie na canoe! Często przystrojona kwiatami łódź operowana przez Polinezyjczyków serwuje świeże owoce, wyroby cukiernicze i soki, podczas gdy okoliczne wody witają wschodzące słońce Południowego Pacyfiku.

1 BoraBora Snorkeling 2 BoraBora Canoe 3 Bora Bora 4x4 4 BoraBora rekiny
  • Wycieczki 4x4
Mimo, iż Bora Bora jest małą wyspą, atrakcji wzdłuż dróg śródlądowych jest wiele. Długie drogi wiją się pośród bujnych lasów wysoko nad laguną i wiodą do punktów obserwacyjnych oferujących zapierające dech w piersiach panoramy. Chętni mogą dowiedzieć się o roli wyspy w czasie drugiej wojny światowej, zwiedzając pozostawione przez Marynarkę USA w 1945 roku działa Naval.
  • Karmienie rekinów i płaszczek
Karmienie rekinów jest obecnie jedną z najpopularniejszych atrakcji na Południowym Pacyfiku. Bliskie spotkanie z rekinami rozpoczyna się po założeniu maski do snorkelingu unosząc się na wodzie z liną zabezpieczającą. Łagodne rekiny przypływają w ławicach i karmione są ręcznie przez przewodnika kilka metrów dalej.  Stojąc w płytkiej wodzie można podziwiać, jak pełne wdzięku płaszczki przepływają między ludźmi.
  • Żeglowanie
Laguna na Bora Bora jest bardzo popularnym miejscem zakotwiczenia dla żeglarzy. Dla przepływających przez Raiateę, Tahiti lub Mooreę głęboki i szeroki przesmyk oraz spokojna laguna są naturalnym przystankiem. Na wyspie można wynająć mały katamaran (Hobie Cat), wziąć udział w półdniowej wycieczce lub na pokładzie ogromnego katamaranu podziwiać zachód słońca.
  • Nurkowanie
Wody obfitujące w różnorodność dużych morskich stworzeń, jednej z najpiękniejszych lagun na świecie, są na obowiązkowej liście wielu nurków. Podczas nurkowania można spotkać ogromne manty, które zdają się szybować z wdziękiem przez wodę otoczone ławicami rekinów rafowych.
  • Zakupy 
Bora Bora jest znana na świecie z zaskakująco dużej ilości unikalnych i ekskluzywnych butików, oraz jakości dań serwowanych w wykwintnych restauracjach.

5 BoraBora zeglowanie 6 BoraBora nurkowanie1 7 BoraBora nurkowanie2 8 BoraBora nurkowanie3